Orędzie Matki Bożej z Medziugorje:

„Drogie dzieci! Również dziś jestem z wami i patrzę na was i błogosławię i nie tracę nadziei, że ten świat przemieni się na lepsze i ze pokój będzie panował w ludzkich sercach. Radość zapanuje nad światem, bo otwarliście się na moje wezwanie i miłość Bożą. Duch Święty przemienia wielu ludzi, którzy powiedzieli „tak”. Dlatego pragnę wam powiedzieć: dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ” .

O firmie

 

Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe „MAGNIFICAT  rozpoczęło  działalność w roku 1993  w Rzeszowie. 

Biuro powstało głównie z myślą o wydarzeniach jakie miały  i nadal mają miejsce w parafii Medziugorja. Od samego początku  działalność Biura była ukierunkowana głównie na  organizowanie pielgrzymek do Medziugorja.  

Organizujemy również pielgrzymki/wycieczki o charakterze religijnym dla zorganizowanych grup (zakłady pracy, kółka parafialne itp) do wskazanych miejsc.


Atmosferę jaka panuje w czasie trwania tychże pielgrzymek zachwala każdy jej uczestnik. Podczas pielgrzymowania do Medziugorja często zdarza się iż pielgrzymi są świadkami niecodziennych zjawisk jak np. dostąpienienia łaski Ducha Świętego  przez niektórych pielgrzymów.

Na miejscu odbywają się również  spotkania z widzącymi, wspólnotami, wejście na górę Kriżenac, górę objawień, uczestnictwo w nabożeństwach wieczornych. Podczas trwania pielgrzymki odbywa się również wyjazd nad morze adriatyckie do Makarskiej Riviery.

Wygodne kwatery usytuowane w pensjonacie położonym niedaleko kościoła,  zapewniają doborowe warunki pielgrzymowania do tego wyjątkowego miejsca. 

Podczas każdej  pielgrzymki zapewniamy opiekę duszpasterską, oraz wykwalifikowanego pilota.

Ciekawe tematy